• Головна
  • Тернопільський нардеп знову вирушив в зону АТО
15:00, 15 грудня 2014 р.

Тернопільський нардеп знову вирушив в зону АТО

Добровольці готові перекрити доступ контрабанди з РФ, а народні депутати – забезпечити необхідні закони для боротьби з корупцією та врегулювання статусу тимчасово окупованих територій.

Про це заявив член фракції «Об’єднання «Самопоміч», Перший заступник Комітету з питань національної безпеки і оборони, комбат Батальйону Донбас Семен Семенченко.

Разом із колегами по фракції, Єгором Соболєвим та Тарасом Пастухом, він вирушив до Луганської області з метою перевірки ситуації на блокпостах та готовності армії до зимових холодів.

«Вирішили довго не розгойдуватися і зараз ми вже «йдемо до вас», панове рішали. Члени комітетів з безпеки та оборони та боротьби з корупцією вже в Луганській області. Заодно перевіримо готовність армії до зими», – зазначив Комбат. Семенченко констатував, що під виглядом «гуманітарної допомоги» насправді відбувається фінансування тероризму.

«Ніякого фінансування терористам під виглядом гуманітарної допомоги! Це не тільки поширює заразу корупції в Україні, процес зрощування «рєшал в погонах» і терористів – пряма загроза національній безпеці країни», – наголосив нардеп.

Крім того, він висловив обурення тим, що витрати на оборону пропонують фінансувати за рахунок соцвиплат, в той час коли корупціонери стають ще багатшими.

«Бенкет під час чуми… А наші хлопці, вже три місяці утримуються в нелюдських умовах в полоні терористів. Всі обміни припинені, на державу Україна їм плювати», – зазначив він.

#самопоміч #тернопільський нардеп від самопомочі

Коментарі

Оголошення
live comments feed...