• Головна
  • Аби відвернути біду від батьків, школярка віддала двом шахрайкам все золото з дому (фото)
17:30, 15 грудня 2014 р.

Аби відвернути біду від батьків, школярка віддала двом шахрайкам все золото з дому (фото)

Аби відвернути біду від батьків, школярка винесла з дому понад двадцять найменувань золотих виробів. Коштовності віддала двом шахрайкам, які розіграли перед нею сценарій відмолювання гріхів і зникли, прихопивши усе золото.

Як розповіла потерпіла, до неї на вулиці підійшла жінка на вигляд 50-55 років та щось запитала. Далі незнайомка почала розповідати про сімейні негаразди, залякувати смертю батьків.

Відтак, пообіцяла дівчинці допомогти врятувати найрідніших людей. Для цього, як пояснила, потрібно принести з дому золото й гроші та провести на них ритуал очищення від усього злого. Школярка побігла додому та принесла золоті прикраси. В цей час, за словами дівчинки, «рятівниця» чекала її ще з однією жінкою.

Далі лиходійки наказали неповнолітній сидіти на лавці і молитися, а самі пішли «відмолювати гріхи» зі згортком золотих прикрас і зникли. Міліціонери вживають заходів, аби розшукати шахрайок.

Придивіться уважно до фотороботу, складеного зі слів потерпілої.

Шахрайці на вигляд 50-55років, зріст 155 сантиметрів, міцної статури, смугле обличчя з ластовинням на щоках. Очі карі, відсутні декілька верхніх зубів. Була одягнена у чорний пуховик до колін з капюшоном, сіру шапку. Розмовляла українсько-російським суржиком.

Другій зловмисниці на вигляд 38-42роки, зріст 162-165см., худорлява. Зелено-карі очі, каштанове волосся. Була одягнена у синє пальто з хутряним синім коміром, чорні чоботи.

Кому що-небудь відомо про цих жінок, телефонуйте у Тернополі: 27-12-30, 102.

#Тернопіль #розшук #шахрайки #школярка

Коментарі

Оголошення
live comments feed...