• Головна
  • Хто може отримати «Картку тернополянина»?
09:30, 16 грудня 2014 р.

Хто може отримати «Картку тернополянина»?

- Я інвалід війни. Пішов у соцзабез взяти "Картку тернополянина", щоб мати знижку на ліки в соціальних аптеках, - каже 47-річний Василь. - Але мені відповіли, що картки дають тільки для вкладників «УкрСиббанку». Якщо це так, то навіщо було стільки шуму з боку влади міста?

Навіщо стільки шуму і чому саме «УкрСиббанк» 20хвилин поцікавились у відповідних управліннях міськради. Як пояснили, «Картку тернополянина» можуть отримати тільки клієнти згадуваного банку.

- Ми до тієї «Картки тернполянина» не маємо ніякого відношення прямого, - пояснює в.о. начальника управління соціальної політики Володимир Сулима. - Цю картку видає «Укрсиббанк», тобто це є така звичайна платіжна картка, яка буде давати поки що право на отримання в соціальних аптеках знижку на 12%. Ми до того не маємо ніякого стосунку.  Цей банк вимагає, щоб люди переводили через них пенсії, соціальні виплати. Але ми тим людям, хто у нас отримує соціальні виплати, пояснюємо, що людина має право відкривати рахунки у будь-якому банку на отримання наших соцвиплат, або через поштове відділення. Це право кожної людини.

Ініціатором створення цієї картки, за словами пана Сулими, була міськрада. А проектом у цілому займалось управління стратегічного розвитку міськради.
- Вони більш компетентні у тих питаннях, чому саме цей банк і так далі,  - додав пан Сулима.

В управлінні стратегічного розвитку натомість самі дивуються, чому управління соціальної праці відсторонилось від того проекту. У цьому навіть бачать певне недопрацювання зі сторони  вище згадуваного управління.  

- Якщо у людей виникають питання, то варто звернутись безпосередньо до нас, - каже начальник стратегічного розвитку міста Юрій Дейнека. – І ми, до слова, навіть через вашу редакцію розповідали про картку. На цей проект «УкрСиббанк» використав шість мільйонів, усі витрати взяв на себе. Міськрада не витратила ні копійки.  Картка буде діяти не тільки в аптеках, а й у стоматологічних кабінетах, медичних центрах і т. д.  Тобто, це буде велика мережа закладів, де можна буде отримати знижку завдяки картці.

Ця картка, за словами пана Дейнеки, таки  не просто картка, а платіжна картка. І отримати її може тільки людина, яка переведи усі свої соцвиплати чи пенсію у вище згадуваний банк. 

- Але в окремих випадках, якщо людина не має змоги перевести соцвиплати чи пенсію в згадуваний банк - чи хворий лежачий, чи ще щось, і їй приносять додому пенсію, ми в індивідуальному порядку це питання розглядаємо,  скликаємо комісію і вирішуємо проблему, - додаємо Юрій Дейнека. – З усіма питаннями щодо цієї картки можна звертатись за телефоном  25-37-80 або 050-437-59-49 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #картка тернополянина
Останні новини
Оголошення
live comments feed...