• Головна
  • В Тернополі стартує акція від «Самопомочі» «Комп’ютер доступний кожному»
10:00, 16 грудня 2014 р.

В Тернополі стартує акція від «Самопомочі» «Комп’ютер доступний кожному»

Важко уявити, що на сьогоднішній день у час стрімкого розвитку новітніх технологій деякі верстви населення досі не володіють комп’ютером, але при цьому цікавляться інтернет технологіями і шукають можливість здобути елементарні знання у цій сфері.

З цією метою у приміщенні офісу ГО «Об’єднання «Самопоміч» стартує акція - «Комп’ютер доступний кожному». Волонтери цієї громадської організації проводитимуть заняття для тих, хто прагне опанувати навички володіння комп’ютером та навчитися працювати з інтернет-ресурсами. Партнером цієї акції виступив оператор мобільного зв'язку МТС.

Охочі, які завітають на заняття прослухають теорію та під керівництвом викладачів розпочнуть виконувати найпростіші завдання, а далі вони будуть навчатися, як працювати з документами та користуватися інтернетом. Кінцева мета - достойний рівень знань та вільне володіння основними комп’ютерними програмами слухачів. 

«Певні категорії населення, зокрема люди похилого віку, не завжди мають можливість навчитися працювати з такою технікою. Проте зараз, завдяки комп’ютерам та інтернету люди спілкуються, листуються, дізнаються новини. Більшість вважає, що старшому поколінню це не цікаво, або навіть не під силу. Ми хочемо спростувати таку думку », - відзначив голова ГО «Самопоміч» Андрій Грицишин.

Нагадаємо, що комп’ютерні курси є безкоштовними. Тривалість уроку - одна година, загалом програма навчання складатиметься з 12 уроків. 

Тож запрошуємо усіх бажаючих, хто прагне йти в ногу з часом, відвідати курси!!
Запис за адресою Руська, 52, другий  поверх, тел. для довідок  (0352) 52-27-27, 098-207-27-27. 

 

#Самопоміч Тернопіль #самопоміч в Тернополі #акція від Самопомочі

Коментарі

Оголошення
live comments feed...