• Головна
  • У Тернополі сміттєпереробний завод будуватимуть італійці?
10:58, 8 серпня 2011 р.

У Тернополі сміттєпереробний завод будуватимуть італійці?

Міський голова Тернополя Сергій Надал планує підписати з італійськими інвесторами договір про створення спільного підприємства, яке будуватиме сміттєпереробний завод недалеко від обласного центру. Каже, що переговори з італійцями ведуться вже три місяці і зараз вони на фінальній стадії.

“Наші співрозмовники висловлюють повну зацікавленість в проекті. Ця компанія вже побудувала кілька заводів в Італії, зокрема в курортному місті Удіне – це свідчить про їх екологічність. Їхня делегація має прибути сюди. Думаю, після цього можна буде говорити про термін побудови заводу”, — розповів Gazeta.ua Надал.

Варто зазначити, що протягом останніх двох років тернопільські чиновники називали як мінімум 10 країн, інвестори з яких цікавляться побудовою сміттєпереробного заводу для Тернополя.

Попередній міський голова Роман Заставний заявляв про перемовини з підприємствами США, Нової Зеландії. Делегацію Британського холдингу він навіть привозив в Тернопіль і підписав з ними договір про співпрацю. Попри це, свого часу заявляв про готовність будувати завод Київською компанією.

Голова облради Олексій Кайда твердив про конкретні наміри інвесторів з Південної Кореї. Також в різні часи говорив про потенційних інвесторів чехів, німців, євреїв та тих же італійців. Діючий мер Надал раніше запевняв, що завод буде збудований вже цього року за державною програмою, про що в нього, нібито, вже є чітка домовленість з представниками кабміну.

Наразі сміття з Тернополя далі возять на полігон поблизу села Малашівці. За гроші міста там провели рекультивацію поверхні, та зараз активно використовують лише малу частину звалища. Місцеві чиновники називають це звалище найдоглянутішим в Західній Україні. На останній сесії депутатам показали відео з полігонів, якими користуються сусідні обласні центри.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...