• Головна
  • Кайда заявляє, що Заставний списав у нього постанову
10:45, 16 грудня 2014 р.

Кайда заявляє, що Заставний списав у нього постанову

Екс-нардеп від Тернополя Олексій Кайда, який нічим не запам’ятався тернополянам за час роботи в парламенті і який не виконав більшості своїх обіцянок, даних жителям міста, після провалу на останніх виборах вирішив нагадати про себе.

На своїй сторінці в соцмережах він звинуватив нардепа Романа Заставного у крадіжці інтелектуального продукту.

"Ще 5 лютого 2014 року я зареєстрував у парламенті проект Постанови про відзначення 475-річчя Тернополя у 2015 році. На жаль, особисто зараз не можу на законодавчому рівні і далі лобіювати це питання. Проте приємно зазначити, що один із тернопільських нардепів, високо оцінивши мою законотворчу роботу (а це 85 законодавчих ініціатив за неповних два роки), зареєстрував цей документ як свій. Мабуть, це свідчить про єдність у кожному реченні, слові, комі та крапці в бажанні підтримати відзначення Дня Тернополя на державному рівні. Висловлюю вдячність, що не забули хоча б змінити прізвище депутата.
Розуміючи завантаженість чинних депутатів, готовий і надалі інтелектуально допомагати їм у роботі", – проявив почуття гумору Олексій Кайда.

При цьому завершив своє послання ще одним дотепом, мовляв, дозволяє використовувати всі подані ним законопроекти і проекти постанов, "але за попереднім погодженням із народними депутатами від ВО "Свобода".

#Кайда #Заставний

Коментарі

Оголошення
live comments feed...