• Головна
  • Тернопільським чоловікам хочуть обмежити виїзд за кордон
19:30, 16 грудня 2014 р.

Тернопільським чоловікам хочуть обмежити виїзд за кордон

На Тернопільщині хочуть повернути в дію пункт 6 статті 22 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». У ньому йдеться про те, що громадянам, які перебувають на військовому обліку, з моменту оголошення мобілізації забороняється зміна місця проживання без дозволу відповідних посадових осіб.

Про це повідомили під час брифінгу 16 грудня виконувач обов'язків голови облдержадміністрації Іван Крисак та виконувач обов'язків військового комісара Тернопільського військкомату підполковник Андрій Миськів.

 «Раніше при зміні місця проживання військовозобов’язаний мав повідомити про це військомату на протязі 7 днів. Зараз процедура відсутня, але у зв’язку із ситуацією в країні ми пропонуємо, щоб під час проведення мобілізації військовозобов’язані повідомляли про виїзд за кордон та про зміну місця проживання», - зазначив виконувач обов’язків голови ОДА.

Іван Крисак також наголосив, що правила діятимуть лише під час мобілізації. Чи буде вона та коли – залежить від Президента України, поки що даного Указу немає, тож військовий комісаріат, обласні та районні ради працюють у звичайному режимі.

«Зараз ми працюємо над створенням в області загонів самооборони, - констатував Іван Крисак. - Думаю, завдання, які ставить перед нами Президент, виконаємо. Також ведемо мову про відновлення військкоматів у кожному районному центрі».

Як підкреслив виконувач обов'язків військового комісара Тернопільського військкомату підполковник Андрій Миськів, пропозиція відновити дію пункту 6 статті 22 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» частково зумовлена й тим, що під час проведення попередніх трьох хвиль мобілізації багато військовозобов’язаних ухилялися від мобілізації.

 Пропозицію щодо відновлення дії закону облдержадміністрація та Тернопільський військкомат подаватимуть до Верховної Ради України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #чоловіки #за кордон #обмеження
Оголошення
live comments feed...