• Головна
  • Коли на Тернопільщині припиняться аварійні відключення електроенергії?
10:30, 17 грудня 2014 р.

Коли на Тернопільщині припиняться аварійні відключення електроенергії?

Представники влади запевняли, що після п’ятнадцятого грудня аварійні вимкнення електроенергії застосовувати не будуть, оскільки третій енергоблок Запорізької АЕС уже працює. Проте світло і далі вимикають.

Наразі причиною аварійних вимкнень світла називають нестачу енергії та дефіцит потужностей.

«Дефіцит потужностей та енергії спричинений нехваткою палива в Україні. Дефіцит склав майже три тисячі шістсот мегават. Тернопільщина перевищує у вечірній період майже вісімдесят мегават. Тому і далі застосовуються аварійні відключення. Спочатку ми опрацювали ті питання з промисловими підприємствами, але це не дало суттєвого результату по економії. Тому ми змушені і далі застосовувати графіки аварійних вимкнень електроенергії. Ці речі погоджені з державним енергетичним наглядом, з облдержадміністрацією. Наше Міністерство і наш Уряд заявляє, що ситуація стабілізується, обіцяють ще додати два атомних блоки. Тому є надія сподіватися на вирішення цієї проблеми», – відзначив директор енергозбуту ВАТ «Обленерго» Сергій Оляніцький.

Поки чиновники сподіваються, жителі області змушені сидіти без світла, яке вимикають кожного дня кілька разів по дві години, пише ЗЗ. Жінки з дітьми знову збираються пікетувати «Обленерго».

#Тернопільщина #аварійні відключення електроенергії

Коментарі

Оголошення
live comments feed...