• Головна
  • У Борщеві для бійців АТО влаштували фестиваль фронтового борщу
12:30, 17 грудня 2014 р.

У Борщеві для бійців АТО влаштували фестиваль фронтового борщу

У Борщеві на центральному майдані воїнів АТО та усіх бажаючих частували фронтовим борщем із висушених складників.

 

Волонтерки розповідали про рецепти приготування сушених овочів в домашніх умовах, правильне зберігання та розрахунок комплектів даних продуктів. Дякували всім, хто вже долучився до даної акції від імені бійців, які в окопах можуть приготувати справжні домашні страви.

У Борщеві для бійців АТО влаштували фестиваль фронтового борщу, фото-1

   

 «Звичайно не достатньо тільки посушити овочі, кожна  господиня знає, що до борщу ще потрібні заправка, часник, спеції, зелень, паста. Все це – організована праця чималої кількості людей. Тож така акція є надзвичайно важливою. Кожному з нас ця справа приноситиме задоволення. Приємно усвідомлювати, що хоча б чимось допомагаєш солдатам. Ми передаємо і будемо передавати на схід наше домашнє печиво і сухий борщ та інші продукти до завершення воєнних дій», - звучало у виступі ведучої Галини Уруської.

У Борщеві для бійців АТО влаштували фестиваль фронтового борщу, фото-2

 

Усі куштували приготовлений борщ практично в польових умовах, який варили учасники Київського Майдану Надія Шевчук та Анатолій Дорош.

У Борщеві для бійців АТО влаштували фестиваль фронтового борщу, фото-3

 

«Звичайно, крім овочів, проводиться збір сухофруктів, консервацій, трав для чаю, теплий одяг придбаний для військової служби, засоби гігієни, медикаменти, пальне, кошти та інше, що зараз так необхідно для підтримки наших солдатів. Головне не бути байдужими», - сказав координатор волонтерського руху проти війни «Воля» в Борщеві Володимир Яворський.

 

У Борщеві для бійців АТО влаштували фестиваль фронтового борщу, фото-4

 

В ході акції для бажаючих було організовано неповне збирання та розбирання стрілецької зброї (навчальні АК74), розповсюдження листівок з переліком необхідних речей для забезпечення наших воїнів, працювала фотовиставка військовозобов’язаних з Борщівського району «Під захистом наших героїв: наші життя, наше місто, наша держава!».

Зі словами вдячності виступили і військовослужбовці, які отримали відпустку та приїхали на кілька днів до рідного дому. Вони щиро дякували за допомогу, підтримку краянам та віру в перемогу. Окрему подяку висловили вихованцям дитсадків та учням шкіл за листи з «добрим словом», побажаннями швидше повернутись живими й здоровими додому, малюнки, що неабияк підтримує бойовий дух на окупованих територіях. 

Влаштували акцію «Солдатський борщ з Борщева» волонтерський рух проти війни ВОЛЯ-Борщів спільно із РО «Майдан», громадським формування «Самооборона Борщівщини» за сприяння Борщівсько-Заліщицького об’єднаного районного військового комісаріату.

#Борщів #борщ #АТО

Коментарі

Оголошення
live comments feed...