• Головна
  • У Тернополі на очах у дітей знову помирала отруєна собака (фото)
20:30, 18 грудня 2014 р.

У Тернополі на очах у дітей знову помирала отруєна собака (фото)

На очах у дітей в Тернополі знову у муках помирала отруєна собака.  Сталось це на вулиці Будного сьогодні вранці, повідомляє волонтер Ніка Веро.

Загалом за останній час в місті померло кілька тварин від отруєння, кожного разу свідками ставали випадкові перехожі і діти.

– Коли собака помирала в страшних муках на очах дітей, над нею стояли бабульки, і коли в них запитали чи вони отруїли собаку, ті перелякалися і втікли, – розказує Добі Ніка Веро.

Через кілька годин, каже волонтер, від отруєння помер ще один собака на вулиці Будного. Вчора, зазначає Ніка, від отруєння помер собака біля Новуса, тиждень тому – біля Архикатедри. 

- Також по собаках стріляють – тиждень назад були постріли на вул.Лучаківського, а сьогодні на 15 Квітня… 

В управлінні ЖКГ Тернопільської міської ради кажуть, що занепокоєні цим.

– Звертаюся до тернополян та гостей міста з проханням гуманно відноситися до бездомних тварин. Собаки, як і люди, захищені законом України, то ж закликаю і людей їх оберігати. Не забувайте, що бездомними собаки стають з вини людей, і гинуть вони також від рук людей, – зазначав раніше Олег Сколовський, заступник начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.

#Тернопіль #отруєння #собака

Коментарі

Оголошення
live comments feed...