• Головна
  • Тернопільські бійці вимінюють у ворога сигарети і спирт на зброю
11:00, 19 грудня 2014 р.

Тернопільські бійці вимінюють у ворога сигарети і спирт на зброю

Волонтери Логістичного складу допомоги бійцям АТО розповіли про те, що українські військові вимінюють у ворога сигарети і спирт на зброю.

«Для чого бійцям цигарки? У наших волонтерів часто це запитують. Мовляв, потрібно вести здоровий образ життя, тощо… Мовляв, передавати на фронт «куриво» — не по-християнськи…

Тернопільський священик, капелан «Тризубу», духовний наставник ДУКу — батальйонів Правого сектора, що базуються в районі донецького аеропорту, отець Петро Бурак пояснив волонтерам Логістичного центру, що чимала кількість захисників зовсім не палять, проте мають добру можливість обмінювати статусні цигарки (такі як «Мальборо», тощо») на зброю.

Він розповів, що тому, хто дійсно курить, достатньо навіть «Пріми», якої українці в тилу не шкодують для передової, пише Інфопростір. Проте набої можна виміняти лише за елітний тютюн. До слова, він перелічив ще два способи добування зброї добровольцями. Перший — отримати її в бою, як трофей. Другий — знову ж-таки вимяніти. На спирт», — переповіли розповідь священика волонтери.

#Тернопільські бійці #зброя #спирт #АТО

Коментарі

Оголошення
live comments feed...