• Головна
  • На Тернопільщині «патріоти» зі «Свободи» керівну посаду дали навіть регіоналу
13:00, 19 грудня 2014 р.

На Тернопільщині «патріоти» зі «Свободи» керівну посаду дали навіть регіоналу

Своїм розпорядженням №292-к від 19 серпня 2014 року голова Тернопільської обласної державної адміністрації свободівець Олег Сиротюк призначив регіонала Ясіновського Василя Андрійовича на посаду директора департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму.

Як інформує "Тернопілський тиждень",  Василь Андрійович цікавий тим, що добровільно прийшов писати заяву в лави Партії регіонів.

За інформацією ТТ, це призначенням пролобіював заступник Сиротюка також свободівець Леонід Бицюра, в підпорядкуванні якого і знаходився згаданий департамент (розпорядження голови ОДА від 14 квітня 2014 року № 121-од "Про тимчасовий розподіл обов’язків між головою, першим заступником, заступниками голови та керівником апарату обласної державної адміністрації").

Крім того, саме департаменту Ясіновського, з яким Бицюра знайомий ще з часів спільної роботи в Тернопільській міській раді, було передано кураторство за ремонтом доріг - найбільш корумпованій галузі, хоча раніше цим питанням традиційно займалося управління ЖКГ.
 

На Тернопільщині «патріоти» зі «Свободи»  керівну посаду дали навіть регіоналу, фото-1

 

На Тернопільщині «патріоти» зі «Свободи»  керівну посаду дали навіть регіоналу, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сиротюк #Ясиновський

Коментарі

Оголошення
live comments feed...