• Головна
  • У Тернополі мають намір збудувати футбольний стадіон
11:00, 20 грудня 2014 р.

У Тернополі мають намір збудувати футбольний стадіон

Висловили недовіру та вимагали самоусунутись – на черговому шістнадцятому Конгресі члени Федерації футболу України наполягали на відставці свого очільника. Це і стало підставою для екстреного скликання виконкому ФФУ.

Свої обов’язки президент Федерації футболу Анатолій Коньков, каже віце-президент Володимир Мариновський, виконував неналежним чином. Саме тому на черговому Конгресі і заговорили про його відставку.

ВОЛОДИМИР МАРИНОВСЬКИЙ, віце-президент Федерації футболу України

«На засіданні виконкому члени виконкому виступали ФФУ про те, що дійсно був брак такого досвіду управління Федерації. Ви пам’ятаєте, які були питання: і про те, що збірна України на Кіпрі мала грати, приймати збірну Америки чи ні, про те, що мали ми приймати участь в боротьбі за одне із місць для проведення Чемпіонату Європи 2020 чи ні, про те, що дуже багато питань було із спотворення змінами і доповненнями до статуту нового ФФУ, і такі, я вже не говорю, такі чисто робочі питання, яких було дуже багато проблем».

Та самоусуватись президент ФФУ не захотів. Тому виконком Федерації прийняв рішення провести ще один, але вже позачерговий, Конгрес шостого березня дві тисячі п’ятнадцятого року. В цей день до того ж обиратимуть і віце-президентів, і членів виконавчого комітету Федерації. Щодо питань місцевого рівня, каже Володимир Мариновський, то у Тернополі мають намір збудувати футбольний стадіон замість запланованої раніше спортивної бази у Вишгороді, що на Київщині, повідомляє Інтб.

ВОЛОДИМИР МАРИНОВСЬКИЙ, віце-президент Федерації футболу України

«І тоді прийняли рішення, що давайте ми в Вишгороді будемо будувати цю базу. Хоча в більшості регіональні федерації з цим не погоджувались, тому що я також був одним із тих, хто не погоджувався. Бо ми уже давно ведемо перемовини про те, що ми хочемо побудувати справжній стадіон 110 на 72 футбольний зі штучним покриттям на території нашого міста».

На зведення стадіону, розповідає Володимир Мариновський, Федерація футболу їм кошти виділяє. Тому зараз узгоджують питання із владою міста та готують необхідну документацію. Збудувати футбольний стадіон мають намір у парку «Топільче». І займатись на ньому зможуть як школярі, так і всі охочі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #футбольний стадіон

Коментарі

Оголошення
live comments feed...