• Головна
  • Заборгованість із заробітної плати у Тернополі сягнула 2 млн. 18 тис. гривень
12:00, 20 грудня 2014 р.

Заборгованість із заробітної плати у Тернополі сягнула 2 млн. 18 тис. гривень

Середня заробітна плата по Тернополю становить 2 тисячі 720 гривень. Про це повідомила Тетяна Корчак – начальник управління економіки, промисловості та праці під час нещодавнього засідання виконкому.

На виконком начальниця прийшла прозвітувати про роботу управління, пише зз. Міський голова зазначив, що всі присутні вже ознайомилися з ним під час звітування міської ради про роботу наприкінці листопада у ПК «Березіль», і запропонував взяти до відома звіт управління. Тож Тетяна Корчак зазначила тільки наступне:

- Коротко скажу позитивне і негативне, – зазначила управлінець. – Підприємства працюють – нема чого їм запитання задавати. Обсяг реалізованої продукції, порівняно з аналогічним періодом минулого року зріс на 9%, обсяг виробництва – на 8%, зарплата на – 8,5% і становить 2720 гривень. Що стосується експорту, то ми переорієнтувалися на Європу, і експорт у нас зріс також на 8%. Імпорт з Росії зменшився на 400 тисяч гривень, і за рахунок цього пішло зменшення загального торговельного обороту. Натомість зріс імпорт з Білорусії у 9 разів, і з Казахстану – у 8 разів. Тут ми переорієнтувалися з Росії на країни СНД. Станом на 1 грудня маємо заборгованість по зарплаті 2 мільйони 18 тисяч гривень. Серед підприємств, яким не вдалося погасити борги – «Промінь» та Облавтодор.

#Тернопіль #заборгованість із заробітної плати

Коментарі

Оголошення
live comments feed...