14:00, 20 грудня 2014 р.

«Дельта банк» має проблеми

Чимало тернополян впродовж останніх півроку скаржилися у редакції на роботу "Дельта банку". Про те, що банк має проблеми, давно говорять і вкладники і банкіри. Люди масово пишуть скарги до Нацбанку, але головний банк відповіді не дає. Майже щодня клієнти збираються біля банку, вимагаючи свої кошти.

Наразі не відповідають і телефони у тернопільських відділеннях цього банку.

- Банк давно має роблеми. Але вони дивно поводилися останні місяці, маючи проблеми, все одно продовжували видавати платіжні картки, обіцяли великі відсотки. Хоча знали, що не можуть виконати зобов’язань, - дивується один із тернопільських банкірів. - Також у банку не давали клієнтам навіть роздруківок руху поточних грошей. Це також свідчить, що в банку не все гаразд. 

- Цей банк завжди давав великі ставки, люди вірили і несли туди свої гроші. На сьогодні загострилися проблеми, банк гроші не може віддати. Хоча, якщо чесно, сьогодні у такій ситуації багато банків, - говорить інший банкір. - Наразі Дельта банк очікує рефінансування. Банк повинен подати свій план розвитку, якщо цей план буде діючим, тоді Нацбанк погодить його. І Дельта банку дадуть рефінасування.

Банкіри запевнили, що незалежно від того, які кошти (державні чи приватні) надійшли на поточні рахунки населення, то їх повернуть. Навіть, якщо у банк ввійде тимчасова адміністрація.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дельтабанк проблеми

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Тотальна гроза хлине на ці області України прямо завтра, потоки води заллють вулиці цих міст": синоптики про погоду
"Мобілізація в Україні посилюється, правила призову переписали": експерти пояснили, кого тепер точно заберуть до армії
"Долар несеться за граничну межу, ніхто не чекав на такий курс валют": експерти сказали, чи під загрозою заощадження українців
"Дуб, горіх та клен заборонені": українцям більше не можна висаджувати дерева із визначеного списку
Оголошення
live comments feed...