• Головна
  • В санаторії на Тернопільщині намагаються приховати отруєння людей?
12:30, 22 грудня 2014 р.

В санаторії на Тернопільщині намагаються приховати отруєння людей?

До журналістів надійшло звернення з проханням привернути увагу громадськості на той факт, що головний лікар Микулинецької фізіотерапевтичної лікарні Зіновій Ясеник (Яєчник) через антисанітарію в підконрольному йому санаторії намагається приховати отруєння людей.

Минулого тижня в десятка людей, які приїхали в санаторій з різних регіонів України погіршилось самопочуття: загальна слабкість, запаморочення, нудота, неодноразові блювоти та проноси - це ті симптоми, які змусили звернутися відпочивальників до медичного персоналу оздоровниці за допомогою. Протягом наступних двох-трьох днів кількість людей, що звернулись за допомогою збільшилась.

Адміністрація санаторію запідозривши отруєння, не звернулась в СЕС про випадок масового захворювання кишківника. Від безвиході декілька курортників роз’їхались з санаторію по домівках, так як їм на місці не надали першої медичної допомоги. А хворим, які залишились в санаторії були призначені тільки препарати від проносу та сильнодіюча протимікробна терапія. На грані криміналу жонглював головлікар Ясеник (Яєчник), коли розпорядився не госпіталізовувати хворих в інфекційне відділення ні за яких умов, адже згідно з законодавством госпіталізація інфекційних хворих або з підозрою на інфекційні захворювання є обов'язковою, тим паче, коли хворий - з організованого колективу, якою є Микулинецька фізіотерапевтична лікарня, пише Захід.

Статті Законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та «Про збереження санітарного та епідемічного благополуччя» зобов'язують здійснити обов'язкову госпіталізацію інфекційних хворих не лише з метою надання якісної медичної допомоги, але й з метою ізоляції хворих для запобігання розповсюдження інфекції та інфікування здорових людей. З іншого боку стаття 42 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя» передбачає обмеження, тимчасову заборону припинення діяльності об'єктів у разі невідповідності їх вимогам санітарного законодавства. Адже на лице факти службових злочинів вчинених посадовою особою, що проявилися в злочинній бездіяльності та службовому підлозі. Та це вже компетенція прокуратури, а не журналістів.

А тим часом, як стало відомо, деякі громадські організації Тернопілля готують звернення на ім'я Президента України, Прем'єр-міністра України, Міністра охорони здоров'я України з вимогою звільнення головного лікаря Микулинецької фізіотерапевтичної лікарні Зіновія Ясеника (Яєчника) із займаної посади.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #санаторій #отруєння

Коментарі

ТОП новини
"Долар несеться за граничну межу, ніхто не чекав на такий курс валют": експерти сказали, чи під загрозою заощадження українців
СБУ викрила 18-річного уродженця Тернополя, який пішов воювати в лавах терористів
"У Тернополі почали проводити перевірки в дворах": вже відомо, яке саме може загрожувати покарання
"Масштабна гроза пре в ці області України зі шаленим вітром, на вихідних атмосферний фронт накриє ці регіони": синоптики про погоду
Оголошення
live comments feed...