• Головна
  • Тернопільські волонтери отримали на потреби біженців 19 тис. гривень від росіянки
10:30, 23 грудня 2014 р.

Тернопільські волонтери отримали на потреби біженців 19 тис. гривень від росіянки

Про це написала у соцмережах волонтерка Ірина Жигунова, яка каже, що завершуватиме роботу з біженцями у Тернополі, оскільки їх матеріальний стан налагодився.

- Залишаються під опікою найбільш вразливі сім”ї, новоприбулі (якщо будуть) та родини солдат, що воюють в АТО і постраждалих майданівців.
З “Малятка” всі біженки розселені по квартирах, багато хто повернувся на звільнені території, всі інші майже автономні. Маємо ще декілька вагітних і новонародженого хлопчика Соломона.

Волонтерка планує налагодити роботу швейного цеху в Тернополі для АТО, пише Тернопільська липа.

- Дорозвозимо подарунки і переключаємось на облаштування і налагодження роботи швейного цеху з пошиття спорядження для солдат АТО. В цеху працюватимуть як переселенки, так і місцеві жителі. На госпіталь передали 8 упаковок урологічних прокладок. яшик перев”язочних матеріалів та шприців і ящик отропедичних пристосувань. Для диверсійно розвідувальної групи поїхало 12 пар штанів термобілизни і целокс. Вже знайома нам росіянка, знову перерахувала на потреби біженців і армії солідну суму в рублях, яка в перерахунку на гривні становить 19 000 грн. Приміщення під цех залишається актуальним. все. що нам пропонують в оренду тільки до весни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопільські волонтери #біженці #допомога #росіянка

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...