• Головна
  • У Тернополі учасники АТО мають право на безкоштовне паркування
11:00, 24 грудня 2014 р.

У Тернополі учасники АТО мають право на безкоштовне паркування

Тернопільські бійці, які прибули на ротацію та зимові свята проведуть дома, можуть отримати абонементи на безкоштовну паркову на складі №2 Логістичного центру допомоги воякам АТО.

Від 19 грудня 2014 р. до кінця січня 2015 р. парковки для учасників АТО будуть безкоштовними.

Такий подарунок землякам-захисникам зробив місцевий оператор паркування Микола Мисенко. Саме він опікується 9-ти паркувальними майданчиками у місті. Виняток – місце для паркування на Привокзальному майдані.

  • Право на безкоштовне паркування матимуть наші земляки – учасники АТО, які протягом зимових свят приїдуть додому на ротацію, - пояснив 20хвилин Микола Мисенко. – Аби не платити щогодини по 4 грн., водій повинен пред’явити паркувальнику абонемент. Отримати його можуть всі вояки на складі №2 Логістичного центру допомоги бійцям АТО.  

До речі, безкоштовно паркуватимуть свої авто у Тернополі і інваліди. І хоча деякі категорії не мають на законодавчому рівні пільг на безкоштовне паркування, Микола Мисенко запровадив власну пільгу-подарунок. Аби запаркуватись безкоштовно, водій-інвалід повинен пред’явити паркувальнику посвідчення.  

Довідка

Адреса складу №2 Логістичного центру допомоги бійцям АТО: м. Тернопіль, вул. Дністрянського, 10 (навпроти СБУ). Тел.: 068-587-45-53.

#Тернопіль #безкоштовна парковка #учасники АТО

Коментарі

Оголошення
live comments feed...