• Головна
  • У парку Національного відродження – пристрасті довкола тенісного корту
14:30, 24 грудня 2014 р.

У парку Національного відродження – пристрасті довкола тенісного корту

Виконавчий комітет Тернопільської міської ради скасував містобудівні умови на будівництво тенісного корту в парку Національного відродження. Як пояснили в мерії, інвестор не виконав жодного зі своїх зобов’язань, тому його позбавили права реалізовувати проект. Натомість у Тернополі шукатимуть інших охочих розвивати цей вид спорту.

– У парку Національного відродження (у напрямку вул. Злуки) було заплановано будівництво двох відкритих та одного критого тенісних кортів. Рік пройшов, а інвестор так нічого і не зробив. Тому з’явилася пропозиція скасувати містобудівні умови та розпочати пошук нового інвестора, який би зміг реалізувати цей проект, - коментує ситуацію міський голова Сергій Надал.

За словами мера, міська рада вимагатиме у попереднього інвестора компенсацію за нанесену парку шкоду.

Нагадаємо, вперше про будівництво тенісної академії з критими та відкритими кортами у Тернополі заговорили на початку 2014 року. У тернополян була неоднозначна позиція щодо цього проекту, адже тенісну академію планували звести на місці так званого спортивного майданчика у парковій зоні. На ньому знаходились тільки футбольні ворота, кілька тренажерів, але не було покриття, яке б відповідало нормам безпеки. Згідно з отриманими містобудівними умовами й обмеженнями, на території тенісної академії планувалося спорудження трьох кортів стандартних розмірів з хардовим покриття та допоміжної будівлі для обслуговування, в яку входитимуть адмінприміщення, тренажерний зал, роздягальня, харчова кімната, кімната для відпочинку та надання медичної допомоги, а також санвузли. Інвестор не приховував, що академія буде приватною. Планувалося, що в ній не лише навчатимуть цієї гри молодих тенісистів, тут для власного здоров’я займатимуться дорослі. Академія мала увійти до складу Федерації тенісу України, а на її базі планували проводити всеукраїнські та міжнародні змагання.

Відповідно до інвестугоди, підприємець зобов’язувався облаштувати поруч спортивний та дитячий майданчики з вільним доступом для тернополян. А також передбачалося, що діти з соціально незахищених категорій відвідуватимуть секції безкоштовно.

Тернополянин Сергій Хоменко, який виступив інвестором створення тенісної академії, у коментарі «Номер один» зазначив, що він частково виконав узяті зобов’язання, але стався конфлікт із громадою.

– Поруч з колишнім спортивним майданчиком облаштував місце, куди переніс старі тренажери та встановив два нових. Однак їх поламали. Викликав міліцію, але ті тільки розвели руками. Я вдруге все привів до порядку, загородив територію, встановив браму, почепив колодку. Однак і цього разу ситуація повторилася. Члени ініціативної групи заявили, що так будуть чинити доти, поки їм не сподобається новий спортивний майданчик. Після того, як дирекція парків, котра мала приймати виконану роботу, не змогла забезпечити охорони об’єкта, я прийняв рішення продовжити подальші роботи тільки після того, як в країні запанує порядок, – зауважив інвестор.

Як зазначив Сергій Хоменко, він цієї справи так не залишить і добиватиметься поновлення містобудівних умов, тим більше, що в інвестдоговорі не вказано строків, за які він мав виконати передбачені роботи. В іншому випадку домагатиметься навіть у судових інстанціях відшкодування затрачених коштів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#теніс #корт #парк

Коментарі

Оголошення
live comments feed...