• Головна
  • Кіоск, який хотіли розмістити в дворі у людей, мав спохабити вул. Валову?
19:00, 24 грудня 2014 р.

Кіоск, який хотіли розмістити в дворі у людей, мав спохабити вул. Валову?

Працівники ПП «Східний масив» здійснили ремонт-відновлення підпірної стіни у сквері за адресою вул. Руська,19, де днями підприємці мали намір самовільно облаштувати кіоск, повідомляє управління ЖКГ.

"Нагадаємо, що у суботу, 20 грудня, у дворі дому за адресою вул. Руська, 19, почалися роботи із облаштування каркасу для малої архітектурної форми. На місце події терміново прибув директор ПП «Східний масив», яке обслуговує дану територію, разом із представниками муніципальної поліції. Після інформування начальником управління муніципальної поліції Сергієм Волковим міського голови, Сергій Надал доручив негайно припинити роботу із монтажу кіоска до повного вивчення законності дій підприємця. Однак той не дослухався до припису муніципальної поліції і продовжив роботи із встановлення конструкції.
Проблема виникла тому, що, відповідно до технічної документації, було передбачено встановити кіоск на вул. Валовій, а роботи почали здійснювати на прибудинковій території будинку вул. Руська, 19", – йдеться у повідомленні управління.
Вже у вівторок невідомими у балаклавах конструкцію було демонтовано.

З приводу самовільного спорудження металевої конструкції відкрито кримінальне провадження.

#кіоск

Коментарі

Оголошення
live comments feed...