• Головна
  • З початку року податкові міліціонери виявили 17 тяжких злочинів
09:52, 11 серпня 2011 р.

З початку року податкові міліціонери виявили 17 тяжких злочинів

Протягом січня-липня 2011 року за результатами оперативно-службової діяльності Головного відділу податкової міліції Тернопільської об’єднаної ДПІ виявлено 17 злочинів, усі – тяжкі.

Податковими міліціонерами виявлено 7 злочинів за фактами ухилення від сплати податків, що завдали державі збитків на суму понад 3 мільйони гривень, з них більше 2273,8 тисячі гривень відшкодовано. Крім цього порушено 3 кримінальні справи в результаті відпрацювання фактів протиправної реалізації незаконно виготовлених підакцизних товарів.

До Державного бюджету забезпечено надходження майже 6,7 мільйонів гривень, у тому числі за рахунок скорочення податкового боргу – 3,4 млн. грн. Проведеними заходами по 10 фактах попереджено незаконне відшкодування з бюджету податку на додану вартість на загальну суму понад 2 мільйони гривень.

Протягом семи місяців цього року працівники підрозділу з тіньового обороту вилучили продукції на суму майже 4 мільйони гривень, у тому числі 670,1 дал лікеро-горілчаних виробів на загальну суму майже 316,6 тисяч гривень, 35 дал спирту на суму 19,2 тис. грн. та 378 тонн паливно-мастильних матеріалів на загальну суму 3,2 млн. грн.

Також з початку року виявлено 4 підпільні цехи з незаконного виробництва промислових товарів, - інформує Тернопільська об’єднана ДПІ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...