• Головна
  • На Тернопільщині знаходиться більше сотні довгобудів
15:30, 25 грудня 2014 р.

На Тернопільщині знаходиться більше сотні довгобудів

24 грудня колегія Тернопільської обласної державної адміністрації заслухала звіт в.о.начальника управління капітального будівництва обласної державної адміністрації Олени Чумак.

«На Тернопільщині є 125 об’єктів незавершеного будівництва державної та комунальної форми власності, - поінформувала Олена Ігорівна. – На 179 об'єктах виконані роботи з капітального ремонту та реконструкції  і вони готові до передачі. 55 з них - підвідні газопроводи із 100 % готовністю. Складено переліки об'єктів незавершеного будівництва державної і комунальної форми власності з пропозиціями щодо шляхів їх подальшого використання. Створено окремі робочі з питань передачі органам місцевого самоврядування об’єктів незавершеного будівництва соціального призначення і підвідних газопроводів. Результатом даної ініціативи стала повна інвентаризація об’єктів незавершеного будівництва в Тернопільській області, яку було проведено вперше за майже 50 років існування управління».

Наразі юридичний відділ апарату облдержадміністрації працює над проектом Положення про передачу та списання об'єктів незавершеного будівництва соціального призначення. Після розробки та затвердження вказаного Положення, у встановленому порядку, розпочнеться процес списання та передачі недобудованих об'єктів».

#Тернопільщина #довгобуд

Коментарі

Оголошення
live comments feed...