• Головна
  • У Тернополі на одному з підприємств знайшли небезпечну речовину (відео)
12:30, 25 грудня 2014 р.

У Тернополі на одному з підприємств знайшли небезпечну речовину (відео)

23 грудня у Тернополі на території одного з будівельних підприємств рятувальники вилучили близько 200 грамів металевої ртуті. 

Підозрілу речовину, зовні схожу на ртуть випадково виявив один з працівників підприємства під час проведення господарських робіт у закинутому складському приміщенні. Про знахідку чоловік одразу ж повідомив в міліції. В свою чергу, співробітники МВС про подію, сповістили оперативно-координаційний центр Управління ДСНС України у Тернопільській області. 

До місця знахідки негайно прибули фахівці Тернопільського міського відділу та аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України в області.

Рятувальники обстежили приміщення та виявили там велику кількість ртутних ламп, підозрілу запаяну металеву колбу, а також краплі металевої ртуті. Загалом рятувальники вилучили близько 200 грамів небезпечного металу. Ртутні лампи складовані та огороджені. Територія, де виявили ртуть перебуває під охороною міліції. Всі небезпечні знахідки підлягають утилізації.

#Тернопіль #підприємство #ртуть

Коментарі

Оголошення
live comments feed...