• Головна
  • Тернопільські студенти відправили воїнам АТО хімічні грілки для рук та теплі речі
14:30, 26 грудня 2014 р.

Тернопільські студенти відправили воїнам АТО хімічні грілки для рук та теплі речі

Нещодавно студенти тернопілського медуніверситету передали подарунки українським бійцям.

Доцент кафедри дитячих хвороб Тамара Воронцова розповіла, що до неї із проханням допомогти воїнам АТО звернулися представники “Правого сектора”.

“Вони просили придбати маленькі хімічні грілки для рук і ніг, оскільки там дуже холодно. На пропозицію допомогти першими відгукнулися студенти 12-ї групи шостого курсу медичного факультету. Вони ж і організували всеуніверситетську акцію “Відмовся від кави – зігрій бійця АТО”, розмістивши оголошення в корпусах ТДМУ і в соцмережах. Фактично вартість горнятка кави становить вартість однієї хімічної міні-грілки – 10-15 гривень», – розповіла Тамара Воронцова.

Уже за день-два студенти поступово почали приносити грілки, теплий одяг, взуття, медикаменти. Дівчата написали бійцям листи, залишивши у них свої контакти.

До цієї акції приєдналися і працівники обласної дитячої лікарні, деканату медичного факультету та кафедри педіатрії №2. Діти, які перебували на лікуванні в обласній дитячій лікарні, виготовили ангелів. Одна дівчинка навіть склала вірша.

Загальними зусиллями було придбано грілок на 2500 гривень та зібрано понад два мікроавтобуси речей і медикаментів. До речі, добровольці завжди просять, аби у листах люди вказували свої контакти. За їхніми словами, хочеться подякувати персонально кожному, хто допомагає.

До акції долучилися і викладачі ТДМУ, які підготували для воїнів “енергетичні” подарунки. У спеціальні подарункові мішечки вони запакували шоколад і сухофрукти.

“Наша акція стала досить масштабною. Її підтримали жителі села Дружба, які зібрали майже два мікроавтобуси теплого одягу та продуктів. Учні села Смиківці намалювали малюнки та зробили хрестики з бісеру для хлопців”, - додала пані Тамара.

#студенти #допомога #АТО

Коментарі

Оголошення
live comments feed...