• Головна
  • Київ дасть Тернопіллю більше мільярда
20:50, 11 серпня 2011 р.

Київ дасть Тернопіллю більше мільярда

Сьогодні голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда та голова постійної комісії з питань бюджету обласної ради Олександр Стадник перебувають у Києві. Вони взяли участь у нараді під головуванням заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Сергія Романюка, - інформує nter.net.ua.

На зустрічі також були присутні представники інших Міністерств та відомств. Під час наради було обговорено проект Угоди щодо регіонального розвитку Тернопільської області між Кабінетом Міністрів України та Тернопільською обласною радою.

Очільник обласної ради Олексій Кайда зазначив: «Область врахувала всі пропозиції, які надійшли від Міністерств та відомств, щодо Угоди. Маємо надію, що найближчим часом цей документ, який ми так довго чекали, буде підписаний, а фінансування розпочнеться у 2012 році. Кількість коштів, передбачених Угодою, сягає понад 1 мільярд 313 мільйонів гривень. Вони будуть спрямовані здебільшого на об’єкти соціальної сфери».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"65-річним пенсіонерам добряче збільшать пенсію, але є умова": що потрібно зробити, аби виплати зросли
"Мобілізація 21-річних юнаків та обмежено придатних, ТЦК призве молодих чоловіків з 2-ма ознаками": кого шукають зараз?
"Мобілізація після 60 років, ТЦК заберуть цієї весни літніх чоловіків з однією ознакою": ким сильно цікавляться ТЦК?
"Тарифи на світло, газ і воду для простих українців": які зміни запровадили після зимових обстрілів та енергетичного тиску?
Оголошення