• Головна
  • Нардеп з Тернополя шокував власників автівок з потужним двигуном
16:00, 29 грудня 2014 р.

Нардеп з Тернополя шокував власників автівок з потужним двигуном

Власники автомобілів із об’ємом двигуна понад 2500 та 3000 кубічних сантиметрів змушені будуть заплатити в бюджет по 25 тис. грн.

Про це заявив нардеп Роман Заставний, який є членом парламентського Комітету з питань податкової та митної політики, коментуючи плани законотворців .

«Запроваджується достатньо прогресивна форма оподаткування небідних людей, які володіють транспортними засобами із об’ємом двигуна понад 2500 та 3000 кубічних сантиметрів для автомобілів із дизельними та бензиновими двигунами відповідно. Ці люди повинні сплатити в бюджет по 25 тис. грн. з кожного такого автомобіля», - повідомив депутат.

Він також стверджує, що навантаження відчує і український ігровий бізнес.

«Усе, що пов’язано з лотереями – змінено принцип розрахунку та надходження до бюджету, за рахунок чого буде отримано додатково близько 1 млрд. грн.», - запевняє депутат.

Передбачається обкласти податком пасивні активи (житло) та інші непопулярні заходи.

«Очевидно, що багатьом людям не сподобається запровадження мита на всі імпортні товари. Але на фоні загального падіння ВВП частина української економіки матиме можливість у певній мірі розвиватися більш активно за рахунок такого мита. Це достатньо серйозні надходження в бюджет, а також стимул для українських виробників», - переконує Роман Заставний.

Проект Податкового кодексу передбачає також норму оподаткування 20-відсотковим податком пенсій, які перевищують три прожиткових мінімуми – більше 3654 грн. Податок буде утримуватися виключно з суми, яка перевищує цю межу.

 «Щодо податку на нерухомість. Хотів би наголосити, що соціально незахищені верстви населення не постраждають – є пільга: для квартир – 60 квадратних метрів, для будинків – 120 квадратних метрів. В сукупності, якщо родина володіє і будинком, і квартирою, це 180 квадратних метрів», - уточнив депутат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податки #Заставний

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Тотальна гроза хлине на ці області України прямо завтра, потоки води заллють вулиці цих міст": синоптики про погоду
"Мобілізація в Україні посилюється, правила призову переписали": експерти пояснили, кого тепер точно заберуть до армії
"Долар сягне психологічної межі, курс валют приголомшить Україну": експерти сказали, чи українцям варто бігти в обмінники
"Дуб, горіх та клен заборонені": українцям більше не можна висаджувати дерева із визначеного списку
Оголошення
live comments feed...