• Головна
  • Нардепи Барни зі старту працюють проти своїх земляків
18:00, 29 грудня 2014 р.

Нардепи Барни зі старту працюють проти своїх земляків

Ніч на понеділок видалася непростою для українських парламентаріїв. Лише опів на п’яту ранку вони проголосували за прийняття держбюджету на 2015 рік та розійшлися відпочивати.

Поки тривали безкінечні наради голів фракцій і робота профільних комітетів, інші депутати не гаяли часу марно. Обранці від Тернопільщини Степан Барна, Тарас Юрик і Роман Заставний не мають відношення до бюджетного процесу, та й не дуже розбираються в хитросплетіннях фінансової системи.

Оскільки буфет вже не працював, слуги народу підживлювалися невідомим напоєм, який їх колега проніс до залу в великому термосі. Депутатська “кава” виявилася дуже міцною. Після її проживання тернопільські політики помітно повеселіли та порум’яніли. Мабуть тому, брати Барни дружно натисли кнопки “За” закон, який скасовує пільги для чорнобильців третьої та четвертої зони ураження. Саме до них відноситься територія рідного Чорткіського, а також Заліщицького районів. Тепер мешканці Тернопільщини не отримають від держави нічого. Ось така депутатська кава, пише ЗЗ.

#Барни #Заставний #бюджет

Коментарі

Оголошення
live comments feed...