• Головна
  • Тернопільська ялинка – в двадцятці найвищих в Україні
09:30, 30 грудня 2014 р.

Тернопільська ялинка – в двадцятці найвищих в Україні

Рейтинг найвищих новорічних дерев країни склав сайт Vsemisto.info. Штучні, справжні, складені з малих ялинок чи гілок, одна не схожа на іншу.

Беззаперечний лідер – харківська зелена красуня. Її висота – 39 метрів. Слідом за нею – штучна головна ялинка Дніпропетровська заввишки 29 метрів. Третє місце ділять Вінниця та Хмельницький з ялинками по 28 метрів кожна.

А от у Сумах новорічне дерево складається з 430-ти менших ялинок, його висота – 23 метри, а конструкція, на якій воно встановлене, обертається. Рівненській ялинці 60 років. Головна зелена прикраса Луцька росте в центрі міста. Цьогоріч там прикрасили 3 ялинки поряд. Відзначилась цьогоріч і столиця. Вперше за час незалежності України там встановили не штучну, а живу ялину. Вона важить 12 тонн, висота 24 метри, вік – 82 роки. Крім цього, встановили її не на майдані Незалежності, а на Софійській площі, передає tv4. 

Через бойові дії на Донбасі, 14-метрова головна ялинка регіону встановлена у Краматорську. Завершує рейтинг Сімферополь. Висота кримської ялинки – лише 10 метрів.

Тернопіль з 19-метровим новорічним деревом у цьому переліку на 9 місці. Штучну красуню встановлюють вже 5-й рік.

#Тернопільська ялинка – в двадцятці найвищих в Україні

Коментарі

Оголошення
live comments feed...