• Головна
  • У школах Тернополя буде холодно до відновлення навчального процесу
18:00, 30 грудня 2014 р.

У школах Тернополя буде холодно до відновлення навчального процесу

Директори тернопільських шкіл та КПТМ «Тернопільміськтеплокомуенерго» домовилися про обмеження опалення на час зимових канікул, які цього року є найдовшими.


- Результати спільних зусиль не забарилися. Економія, якої вдалося досягнути, є суттєвою, - розповідає завідувач сектору енергозбереження управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Павло Савечко. - Для прикладу, в останній навчальний день 5 грудня споживання усіма школами становило 116 Гкал, а вже під час канікул було зменшено до 30 Гкал, що у переведені на кошти складає близько 100 тисяч гривень.

Зауважимо, що під час зимових канікул у шкільних кабінетах зберігається мінімальний температурний режим, який автоматично корегується в залежності від зміни погодних умов.

Ще раніше в усіх комунальних закладах освіти та науки були встановленні індивідуальні теплові пункти погодного регулювання.
- Необхідність впровадження даного заходу зумовлена недоцільністю постійно опалювати приміщення, адже опалювальний сезон триває 180 днів. За винятком вихідних, осінніх, зимових та весняних канікул, нічного часу, було визначено, що лише 20% від загальної кількості часу учні перебувають в межах навчального закладу, - цитує Павла Савечкао
управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР.

#школи #опалення

Коментарі

Оголошення
live comments feed...