Гравців ФК «Тернополя» запросили до збірної України

На адресу ФК Тернопіль надійшло запрошення для участі в навчально-тренувальному зборі студентської збірної України з футболу, який відбудеться з 15 по 29 січня в Києві для тренера та чотирьох футболістів муніципальної команди.

— У зв’язку з підготовкою студентської збірної України з футболу до виступу на іграх XXVII Всесвітньої Універсіади, яка відбудеться в місті Гванджоу (Південна Корея) у термін з 2 по 14 липня 2015 року, Всеукраїнська футбольна асоціація студентів просить направити на навчально-тренувальний збір (участь у турнірі "Меморіал Макарова"), який буде проходити з 15 по 29 січня в м. Києві, тренера команди Василя Петровича Івегеша і гравців Віталія Богданова, Богдана Семенця, Ігоря Мединського та Ігоря Курила, — йдеться в повідомленні президента Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Олега Первушкіна.

За словами тренера муніципалів Василя Івегеша, також на олівці в головного тренера студентської збірної України значиться ще один футболіст ФК Тернопіль, а саме Ростислав Волошинович.

ФК "Тернопіль" Семенець
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі