• Головна
  • Яким буде 2015-й рік для тернополян – прогнози астрологів
18:30, 2 січня 2015 р.

Яким буде 2015-й рік для тернополян – прогнози астрологів

За східним календарем 2015 – рік дерев’яної синьої кози. Астрологи кажуть, що для країни він стане періодом утвердження. Адже здобула незалежність Україна також у рік кози.

Хоч рік коня ще триває і зберігає за собою можливість тупнути копитом, на носі вже рік кози. А він, за словами експертів, для українців має бути успішним, роком змін та досягнень.

ІВАН КРУП’ЯК , астролог: «Цей рік вісьмірки. Тому що, якщо додати всі суми: один і п’ять, то є шість, а два, то є вісім. А вісім, це рахується найщасливіше число на сході. А так як ми маємо проблеми на сході України, то певно найбільшим щастям для нас усіх буде – це припинення війни і початок відбудови того всього, що зараз сталося».

Позитивною ознакою 2015-го є й те, що він є роком саме дерев’яної кози. Іван Круп’як каже: дерево символ коріння. Пізнання своїх коренів, історії та єдності народу – головні мотиви такого року.

ІВАН КРУП’ЯК , астролог: «Рік дуже пізно починається, аж 19 лютого згідно східного циклу – це найпізніший рік, це рік плодів. Значить, пора збирати ті каміння, які ми пороскидали. І пора збирати плоди, які ми виростили і виховали на протязі певних років. Всі мають повернутися до знання свого коріння».

Астролог наголошує, енергетика року кози – поміркована, шляхетна, вперта та, інколи, непередбачувана. Проте, для українців – спокійна, передає ІНТБ

ІВАН КРУП’ЯК , астролог: «За зороастрійським календарем 21 числа, березня, почнеться рік вола. А це теж рік, який символізує таку  продуктивну, але спокійну енергетику».

Тому головне набратися терпіння, миру та повернути глибинну єдність народу. А спокій за календарем забезпечений.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#2015-й рік #тернополяни #прогнози астрологів
Останні новини
Оголошення
live comments feed...