• Головна
  • Разом з презервативами і памперсами ПДВ позбавили бинти та ендоскопи
11:15, 14 серпня 2011 р.

Разом з презервативами і памперсами ПДВ позбавили бинти та ендоскопи

Уряд України включив в перелік виробів медичного призначення, операції з поставки яких звільняються від обкладення ПДВ, підгузники, презервативи, стоматологічні матеріали, інвалідні коляски і ряд інших виробів, - повідомляє Тиждень. - Це визначенопостановою"Пропитаннязвільненнявиробівмедичногопризначеннявідоподаткування"від 8 серпня 2011 № 867, повідомляєтьсянасайтіКабінетуміністрівУкраїни.

Так, відсплатиПДВзвільняютьсяпостачаннятакихвиробівяквата, марля, бинти, стоматологічніматеріалидляпломбуваннязубівіустаткування, апаратидлявимірутиску, ендоскопи, різнітиписосокіаналогічнівиробидлядітей, пелюшки, підгузники, стекладляокулярів, інвалідніколяски, оболонковіконтрацептиви, сердечністимулятори, пристроїортопедичні, атакожрядіншихвиробів.

Постанованабуваєчинностіздняпублікації, відповіднопостановаКабінетуміністрівУкраїнивід 9 червня 2011 № 785 втрачаєсилу.

Нагадаємо, Кабмін постановою від 9 червня виключив з переліку виробів медичного призначення, операції з поставки яких звільняються від оподаткування на додану вартість, оболонкові контрацептиви (презервативи), а також пелюшки й підгузки (памперси).

Ці зміни внесено відповідно до Податкового кодексу, що набув чинності з 1 січня.

9 серпня Азаров заявив, що ціна на памперси в Україні завищена в 5-6 разів, і наголосив на необхідність розвитку вітчизняного виробництва презервативів і памперсів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...