На Тернопільському автовокзалі на свята скасували рейси

Ряд міжміських автобусів у різних напрямах відміняють упродовж останніх днів у Тернополі. Тож щоб не їхати дарма на автовокзал – зателефонуйте в диспетчерську або ж перевірте рух автобусів у Інтернеті.

- Я 7 січня майже годину чекала на зупинці автобус до Тернополя. Один просто відмінили, а інший трохи спізнився, - розповідає тернополянка Мар'яна. – Важко було стояти, враховуючи, що температура – десь -13 градусів. Знайомі розповідали що напередодні так само не могли виїхати з Тернополя в село, бо через снігові замети зняли з рейсу автобуси.

З подібними ситуаціями стикнулися чимало тернополян, які впродовж 5-8 січня хотіли поїхати з Тернополя до рідних у близькі й далекі села та міста. Наприклад, 8 січня з центрального автовокзалу Тернополя відмінили вранішні автобуси до Івано-Франківська та Хмільника, обідні до Хмельницького, Шумська, Заліщик, Мельниці-Подільської, Кам'янця-Подільського, Великої Луки та інші, пише 20 хвилин

На Тернопільському автовокзалі на свята скасували рейси, фото-1

Отже, щоб добре спланувати свою подорож до рідних, варто уточнити на автовокзалі, чи буде потрібен вам автобус. Це можна зробити за телефоном диспетчера – 1504, або ж режимі онлайн на електронному табло вокзалу "Тернопіль" – на сайті http://bus.com.ua/cgi-bin/tablo.pl?as=610100.

Тернопільський автовокзалп свята скасували рейси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі