Одіозний тернопільський екс-регіонал радий керувати, але не хоче платити квартплату

Депутат облради, екс-директор ВПТУ№4 та екс-регіонал Павло Федик звернувся у міськраду щодо звільнення від плати за житлово-комунальні послуги як учасник АТО. Чи задовольнять його звернення, у спецкомісії поки ще не знають.

Про таке звернення редакції «20 хвилин» стало відомо із власних джерел. Чи є достовірною інформація  та чи насправді має потребу у  такій допомозі від міськради,  журналісти з’ясовували у Павла Федика. Оскільки він є публічною людиною, перебував протягом тривалого часу на керівних посадах,  тож питання про необхідність допомоги - суперечливе. Утім, однозначної відповіді так і не отримали.

- А чому ви вирішили, що я достатньо заможна людина? - перепитав Павло Федик. …Ви скажіть, а що прийняла рішення комісія, щоб мені пільги давати? Думав, може, ви знаєте?


Не готовий Павло Федик  наразі і відповісти, чи буде ще й звертатись за отриманням земельної ділянки як учасник АТО.

- А чому вас це цікавить? Я ще буду приймати це рішення, не готовий сказати…Ви собі намалювали стереотип і тепер під нього намагаєтесь мене підігнати. Погодьтесь, що це не приємно… 

Мовляв, увагу його  регіоналівському минулому журналісти приділяють, а  от його служба в АТО не має значення. До слова, службою пана Федика в АТО  тернопільські журналісти поцікавились під час прес-конференції 15 грудня. Тоді пан Федик повідомив – пішов добровольцем, служив у батальйоні «Луганськ 1». Але через викриття ним недобросовісних військових  його звідти звільнили.  Через це звернувся до суду і збирається там відстоювати свою правоту.  


Утім, у тому чи служив насправді у зоні АТО Павло Федик, виникли сумніви і у комісії із звільнення учасників АТО та членів їхніх сімей, членів сімей загиблих під час АТО – мешканців Тернополя від сплати за житлово-комунальні послуги.

- Рішення ще не прийняте, - повідомив голова комісії, в.о. начальника управління соціальної політики Володимир Сулима. - Поки що надіслали листа в обласне управління МВС щодо підтвердження  довідки Павла Федика про те, що він є співробітником Луганської міліції та був в АТО. Тому, що у нас виник  сумнів щодо цієї довідки.

У разі підтвердження  правоохоронцями цієї довідки,  Павло Федик отримає згадувані пільги, додав посадовець.

Нагадаємо, нещодавно Федик хотів вернутися керувати в ПТУ №4, однак учні училища на знак протесту проти такої вихідки обкидали екс-керівника навчального закладу сніжками та запхали у смітник.

Федик квартплата
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі