Бюджет Тернопільщини на 2015 винесуть на громадські слухання

Бюджет Тернопілля на 2015 рік винесуть на громадські слухання і тільки після цього ухвалять.

Погоджувальна рада депутатських фракцій Тернопільської обласної ради відбулася нещодавно. Учасники заходу провели консультації щодо Проекту обласного бюджету на 2015 рік.

Це й не дивно, адже 31 грудня Президент України підписав Закон «Про Держбюджет-2015»,тому незабаром мають прийняти і місцеві кошториси. Про це і йшлося на нараді. Однак коли відбудеться бюджетна сесія обласної ради, наразі невідомо. Як і те, коли бюджет ухвалять у Тернополі.

- В умовах обмежених фінансових ресурсів та жорсткої економії ми змушені шукати нові джерела наповнення бюджету, — наголосив виконувач обов’язків голови ОДА Іван Крисак. – Особливо актуальною є потреба реформування наших комунальних установ, а також якомога раціональнішого використання наявного фінансового ресурсу.

Він зауважив, що процес формування обласного бюджету триває та закликав відповідально поставитися до цього процесу, пише 7 днів. Також присутні заслухали інформацію директора департаменту фінансів облдержадміністрації Степана Скибиляка про фінансування основних галузей і внесли свої зауваження та пропозиції.

- 2015 рік має стати роком реформ, — вважає голова обласної ради Василь Хомінець.

Робоча група продовжить роботу над проектом бюджету, після чого питання має бути обговорене на засіданні постійних комісій за участі керівників галузевих департаментів та управлінь. Згодом його винесуть на громадські слухання, повідомляє сайт обласної ради.

Усі члени групи були одностайні у тому, що обласний бюджет має бути прийнятий у найкоротші терміни, разом із тим, і обласною радою, і виконавчою гілкою влади повинні бути здійснені кроки у напрямку оптимізації діяльності комунальних установ, підприємств та організацій краю.

Бюджет Тернопільщини 2015 громадські слухання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі