Скільки дітей зі східних областей перебувають на Тернопільщині?

Діти зі східних областей, які перебувають на Тернопільщині, повинні почуватися як вдома. На цьому наголосив виконувач обов’язків голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Крисак під час наради 6 січня.

Як поінформував директор департаменту освіти і науки ОДА Любомир Крупа, в області перебувають діти із зони АТО. Зокрема, з Біловодського району Луганської області прибуло 20 дітей та 2 супроводжуючих. Вони перебуватимуть на Тернопільщині з 5 по 12 січня.

«Програма перебування дітей в області насичена, - зазначив Любомир Крупа. – Проживає група у Теребовлянському НВК. На Різдво вони візьмуть участь у Вертепі, який організовує навчальний комплекс. Діти уже ознайомилися з історією та культурними пам’ятками Теребовлі. 8 січня група вирушить до Зарваниці, 10 січня - до Почаєва та у Збараж, 11 – до Львова. Завершиться перебування маленьких гостей з Біловодського району екскурсією по Тернополю, святковою програмою та зустріччю з Іваном Крисаком».

Як повідомив заступник директора департаменту-начальник управління у справах сім’ї та молоді департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Ігор Чорний, крім гостей з Біловодського району в області перебувають 47 дітей  з Лисичанська Луганської області. Частина групи знаходиться у Тернопільському районі, частина - в Борщові.

«Діти відвідали місто Кам’янець-Подільський, де оглянули замок та монастир, - констатував Ігор Чорний. – Оплату за перевізника та харчування ми взяли на себе. Крім того, Спілка української молоді запросила вертеп зі східних областей, який представить свою різдвяну програму. 9 січня до нас прибудуть 8 дітей та двоє дорослих. Для них організуємо харчування, культурну програму та відвідини найбільшої  шопки у Церкві св. Апостола Петра, що у Тернополі».

Іван Крисак дав доручення тримати на постійному контролі кількість дітей зі східних областей, які прибувають на Тернопільщину та максимально сприяти їх перебуванню у нашому краї.

«Ми повинні забезпечити їх родинним теплом, турботою і опікою та робити все, щоби діти запам'ятали Тернопільщину як цікавий, мальовничий, гостинний край», - наголосив  виконувач обов’язків голови Тернопільської облдержадміністрації.

Діти зі східних областей Тернопільщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі