Охоронці тернопільської мерії «провалилися» на всеукраїнському тендері, де боролися за підряд на 6 млн

ТОВ «Максима-В», яке здійснює охорону тернопільської мерії, хотіло отримати підряд, пов’язаний з охороною регіональних структурних підрозділів державного підприємства з обслуговування повітряного руху України.

Однак, як повідомляють «Наші гроші», заявка ТОВ «Максима-В» вартістю 6,22 млн грн, була відхилена, оскільки учасник не підтвердив наявність досвіду та наявність цілодобових чергових частин біля об’єктів замовника. Окрім цього фірма планувала залучити до надання послуг підрозділи УДСО, тоді як замовник заборонив підряднику залучати третіх осіб до охорони.

Відтак державне підприємство обслуговування повітряного руху України уклало угоду з ПП «Шериф-Еліт Груп» на послуги охорони об’єктів регіональних структурних підрозділів вартістю 6,48 млн грн.

Замовлено цілодобову охорону об’єктів Львівського РСП (Львівська, Хмельницька, Тернопільська, Рівненська, Чернівецька, Івано-Франківська обл.), РСП «Київцентраеро» та ВСП «Центр авіаційної підготовки та сертифікації» (Київ).

Відомо, що замовник також відхилив дешевшу пропозицію ТОВ «Служба захисту підприємств» за 5,74 млн грн. У довідці даного учасника було некоректно написано місцезнаходження підрозділів та частин, без зазначення конкретних адрес. Також встановлено невідповідність вимогам тендерної документації довідки про наявність персоналу. У довідці зазначені фізичні особи, з якими учасником укладені не трудові договори (контракти), а договори цивільно-правового характеру про надання послуг з охорони. Крім того, фізичні особи, які надають учаснику послуги з охорони території та об’єктів, фактично є третьою стороною у відносинах учасника з «Украерорухом», що приводить до порушення основних умов договору, згідно з якими виконавець не має права залучати третіх осіб до виконання обов’язків по охороні.

"Максима" тендер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі