• Головна
  • Тернопільський свободівець зажадав вибачень у Вахтанга Кіпіані
08:30, 17 серпня 2011 р.

Тернопільський свободівець зажадав вибачень у Вахтанга Кіпіані

Презентація сайту «Владометр», що відбулася вчора, 16 серпня, в арт-кафе «Коза», завершилась у доволі неочікуваний спосіб. Депутат Тернопільської облради від ВО «Свобода» Володимир Бобко зажадав вибачень від Вахтанга Кіпіані за образливий пост у соціальній мережі Facebook.

Незадовго до завершення зустрічі Володимир Бобко поцікавився у журналіста чи він сам веде персональний акаунт на Facebook. Коли депутат почув ствердну відповідь, то витягнув папірець з текстом допису Кіпіані і зачитав його вголос:

«Патріоти поділяються на дві групи - одні люблять свою країну, відчувають складіність і багатовимірність життя, не вважають себе безпомильними і йдуть вперед. Інші теж дуже люблять свою країну - але не реальну - складну і прекрасну, а вигадану, ідеальну «українську Україну» - без російськомовних, росіян, євреїв, гагаузів та інших грузинів, «ліберастів», професорів УКУ та всіх інших «козлов, которые мешают нам жить»(копірайт Януковича). На диво, всі другі є членами та прихильниками «Свободи».

Завершивши цитувати журналіста, свободівець заявив, що таким текстом Вахтанг Кіпіані плюнув в лице не лише йому, як представникові «Свободи», а й тим людям, які голосували за цю політсилу на виборах. Депутат Володимир Бобко запропонував гостю спростувати свої слова, однак останній це робити відмовився.

Володимир Бобко:

- Тобто Ви вважаєте, що можете ображати мешканців міста Тернополя?

Вахтанг Кіпіані:

- Знаєте, якщо я кажу якійсь людині що вона негідник, то кажу це їй особисто…Ви чистої води маніпулюєте.

Володимир Бобко:

- Звідки Ви знаєте, що я думаю, що відчуваю і що розказую? Виявляється, я ненавиджу грузинів, гагаузів, росіян ітд?

Вахтанг Кіпіані:

- Я готовий вибачитись перед Вами.  – Так, вибачтесь! – Якщо Ви сприймаєте програму «Свободи» неспівмірними до свого інтелекту, культури, то звичайно я вибачусь.

Володимир Бобко:

- Я приймаю вибачення без «якщо»! І вважаю, що Ви - неправий ображаючи мене.

Вахтанг Кіпіані:

- Про Тернопіль там нічого немає, давайте читати уважно. Коли Ви берете на себе відповідальність не питаючи людей відстоювати їхні інтереси, то краще надішліть ваші листи  з передвиборчими обіцянками на сайт «Владометра», ми розмістимо їх і будемо стежити за результатами. А роботу боротися з Кіпіані і читати мій Facebook – залишіть для своєї пенсійної частини життя. Я Вам не друг, а громадянин України. В мене рівні з Вами права. Я не претендую на більше, але на рівність я претендую і я це маю.

Під завершення доволі гострої дискусії, депутат облради  Володимир Бобко сказав:

- Ваш сайт («Владометр» - прим. авт.) створений як проект, який буде використаний та проданий перед виборами і це моя особиста думка…

Обоє співбесідників залишилися при своєму. Варто зазначити, що коли учасники презентації почали розходитись, один із слухачів підійшов до депутата та запропонував йому «піти вийти». Однак на цьому «розбірки» і завершились, і нікому нікуди не довелося "виходити". Опісля організатор заходу поспішила подякувала всім за присутність та увагу.

Вахтанг Кіпіані пояснив кореспонденту 0352.com.ua, що на подібну реакцію свого посту у Facebook він очікував, щоправда не під час зустрічі з колегами в «Козі»:

- Це все взагалі не стосується Тернополя. Тут не йдеться про Тернопіль чи Київ,- це політична філософія деяких українців, котрі викидають представників інших національностей із свого світосприйняття. В принципі, реакція «Свободи» різною буває. Очевидно, що в середині самої партії є справжні націоналісти, патріоти, які не є расистами, нацистами і які розуміють, що сила Української держави є в спільній роботі всіх громадян. Але якщо українських громадян, які є «іншими» - називати кримінальними злочинцями, то ніякої користі державі це не принесе.

Тернопільський свободівець зажадав вибачень у Вахтанга Кіпіані, фото-1
Тернопільський свободівець зажадав вибачень у Вахтанга Кіпіані, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Жахливий снігопад накриє Україну з лютою силою, потужна гроза хлине на ці області": синоптики про холод у березні
"Мобілізація в Україні": до ЗСУ призивають знятих та виключених з військового обліку чоловіків, юрист пояснив причину
"Скоро долар приголомшить українців, очікується вражаючий стрибок": експерти попередили, яким буде курс валют
"Долар здивував усіх українців, ніхто не чекав такого від курсу валют": з'явився прогноз, до чого готуватися в обмінниках
Оголошення
live comments feed...