• Головна
  • Прихильники Тимошенко на Тернопіллі створюють загони самооборони
22:27, 16 серпня 2011 р.

Прихильники Тимошенко на Тернопіллі створюють загони самооборони

Представники Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» 18-25 серпня проведуть автопробіг автошляхами області проти політичних репресій в Україні. Про це повідомляє ЗІК. Зокрема, голова обласної організації ВО «Батьківщина» народний депутат Василь Деревляний сказав:

«У четвер більше десятка автомобілів з прапорами й агітацією курсуватимуть вулиця Тернополя. У п’ятницю – свято. Від суботи до середи кортежі курсуватимуть через населені пункти області. Розроблено 5 маршрутів. Людям роздаватимуться агітаційні матеріали. Потім звертатимемося з ініціативою до інших демократичних політичних сил про спільне святкування Дня незалежності. Будемо працювати над іншими радикальними заходами щодо усунення режиму Януковича від влади. Після оголошення заяви голів Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської обласних організацій партії ВО «Батьківщина» даємо вказівку своїм первинним організаціям у кожному районі створювати загони самооборони, для того щоб боронити край від зазіхань нинішнього режиму», – прокоментував Василь Деревляний.

За словами народного депутата, нинішню владу можна змістити тільки революційним шляхом. Прихильники Тимошенко готуються до радикальних заходів протесту.

Прихильники Тимошенко на Тернопіллі створюють загони самооборони, фото-1
Прихильники Тимошенко на Тернопіллі створюють загони самооборони, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...