Нардеп від Тернополя закликав депутатів зібратися на закрите засідання щоб не починати кожен день хвилиною мовчання

Самопоміч» наполягає терміново провести закриті парламентські слухання щодо ситуації в АТО.

Депутати фракції Об’єднання «‪‎Самопоміч‬» наполягають на терміновуму проведені закритих парламентських слухань щодо ситуації на фронті. Про це повідомив депутат фракції, член Комітету з питань національної безпеки і оборони Тарас Пастух.

«Ми наполягаємо: завтра, максимум – у п’ятницю провести парламентські слухання, можливо, в закритому режимі. Потрібно запросити для доповідей усе керівництво силових відомств: ‪‎Міноборони‬, ‎МВС‬, ‎СБУ‬, ‎РНБО‬, а також президента – як головнокомандуючого збройних сил», – зазначив народний депутат.

За його словами, депутати хочуть почути конкретику щодо ситуації в зоні АТО і плани силовиків для її стабілізації.

«Депутати не мають повної картини того, що насправді відбувається на Сході. У нас є лише часткова інформацію, яку ми уривками чуємо від побратимів, котрі зараз на фронті. Тобто хлопці телефонують нам, розповідають про те, що відбувається у конкретному секторі, ми щодо кожного окремого випадку звертаємося до міністрів, щоб хоч якось допомогти, але це не системно», – наголосив Тарас Пастух.

На переконання депутата, діалог потрібен ще й для кращого розуміння того, які законодавчі ініціативи потрібні силовим міністрам.

«Ми самі ініціюємо різні законопроекти, що стосуються оборони, підтримки Збройних сил та добровольчих батальйонів, соцзахисту учасників ‪‎АТО‬. Але ми не маємо інформації від міністерств, які законотворчі зміни потрібні їм передусім. На жаль, від них ініціативи немає», – пояснив свою позицію Тарас Пастух.

«Самопоміч» наполягає на проведені слухань до кінця поточного сесійного тижня.

«Цього тижня ми працюємо у пленарному режимі, потім роз’їдемося працювати в округах і комітетах. Якщо не провести слухання зараз, то доведеться чекати кілька тижнів. А якщо так затягнути ситуацію, ми кожен день починатимемо хвилиною мовчання», – наголосив депутат.

Тарас Пастух тернополяни в АТО,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі