У Тернополі невідомі побили зупинку на вул. Карпенка (фото)

Полікарбонатне накриття на зупинці громадського транспорту "Вул. Карпенка" розбили невідомі. Утім, ремонтувати його, як виглядає, не поспішають.

- Хтось розбив і так стоїть, - поскаржився у редакцію літній читач пан Петро. - Колись би вже відповідальному чиновнику догану дали. А зараз - демократія.

Як з'ясувала 20minut.ua, навіть знайти балансоутримувача цієї конструкції - проблема. Отож спершу ми звернулися у КП "Тернопільелектротранс".

- Ця зупинка не перебуває на нашому балансі, - повідомили там.

Відтак робимо дзвінок у відділ технагляду управління ЖКГ міськради.

- Цю зупинку передали на баланс КП "Тернопільелектротранс", - запевняють у цій структурі.

У КП "Тернопільелектротранс" - куди телефонуємо вдруге - знову заперечують. Зрештою, видзвонюємо начальника управління ЖКГ міськради Миколу Лесіва.

- Справді, зупинки передали на баланс КП "Тернопільелектротранс", а вже воно передало їх КП "ФК "Тернопіль".

Утім, ані начальник відділу технагляду Олег Вітик, ані Микола Лесів, ані довідкова служба міськради 15-80 чи прес-служба не змогли нам дати телефон "ФК "Тернопіль"!

Зупинка стоїть поламана вже не перший день, скаржаться люди. Тернополяни, яких ми зустріли поряд із зупинкою, у розмові сказали: "Свята вже завершилися. Пора чиновникам вже згадати, що вони - на роботі".

У Тернополі невідомі побили зупинку на вул. Карпенка (фото) (фото) - фото 1У Тернополі невідомі побили зупинку на вул. Карпенка (фото) (фото) - фото 1У Тернополі невідомі побили зупинку на вул. Карпенка (фото) (фото) - фото 1

Тернопіль зупинка громадського транспорту
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі