На Тернопільщину прибули діти із Херсонщини

Дітей зі Скадовського краю приймають тернополяни у своїх сім’ях.

На Тернопільщину вони прибули 13 січня в рамках програми обміну Тернопільської та Херсонської областей, яку реалізують відповідно до угоди про співробітництво у сфері туристично-рекреаційної галузі між департаментом розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Тернопільської облдержадміністрації та управлінням туризму та курортів Херсонської облдержадміністрації. Нагадаємо, угоду підписали у грудні 2014 року.

Гостей чекає насичена програма, під час якої вони ознайомляться з історичною спадщиною Тернопілля. Діти уже встигли побувати в Зарваниці, попереду – екскурсії по Тернополю.

Із святковою програмою юні таланти виступили 14 січня у приміщення ТОДА. Гості із Південної України представляють народний аматорський хореографічний колектив «Провінційний балет».

«Наша мета – показати, що Україна – єдина, від Сяну до Дону, від Карпатських гір до Чорноморських степів, - зазначила начальник відділу культури та туризму Складовської РДА Ольга Миронець. – У єдності наша сила, ми усі – одна велика нероздільна родина!»

Народному колективу «Провінційний балет» виповнилось 20 років. Учасниками його є 60 дітей віком від 8 до 16 років. Колектив завоював чимало нагород, у багатьох конкурсах посів призові місця, а саме: 1 місце у всеукраїнському телевізійному дитячому конкурсі «Крок до зірок», 1 місце у музичному молодіжному телеконкурсі «Фант-лото «Бінго», нагороди у міжнародних конкурсах, які проводили на Кіпрі, в Туреччині та Греції.

 «На Тернопільщину ми завітали вперше, - зізналася керівник ансамблю Наталія Шептухіна. – Одразу полюбили місцевих жителів та відчули дух патріотизму. Приємно бачити українську символіку на вулицях міста. Ми пишаємося називатись українцями. Щоразу під час виступів намагаємося донести до глядача українську культуру».

Від Тернопільської облдержадміністрації юних гостей привітала керівник апарату Марія Чашка. «Сьогодні ми переконались, що ви – близькі нам по духу люди, а окрім того, обдаровані неабияким талантом. Завдяки вашим вмінням про українську культуру дізнається увесь світ, - зазначила керівник апарату ОДА. – Ми будемо продовжувати нашу співпрацю та обмінюватись досвідом. І вкотре доведемо, що український народ – нероздільний та сильний».

Марія Чашка на згадку про поїздку вручила гостям в подарунок книгу про історію та культуру Тернопільського краю, а також солодкі подарунки.

«Після Тернопільщини діти зі Складовська відвідають Карпати та Львів, - додав  заступник директора департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Назар Яворський. – Також ми плануємо, щоб юні жителі нашої області відвідали Херсонщину. Проект обміну – лише частина угоди про співробітництво, яка зачіпає різноманітні аспекти сфери туристично-рекреаційної галузі».

Тернопільщина діти із Херсонщини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі