• Головна
  • Сьогодні в Тернополі суд над З.Щепановським не відбувся
16:52, 17 серпня 2011 р.

Сьогодні в Тернополі суд над З.Щепановським не відбувся

Через відсутність захисників як самого Щепановського так і іншого обвинуваченого по справі — Євгена Марценюка— судове засідання перенесли. Потерпілим від “Будівельника” це не сподобалося. Люди здійняли бучу в залі суду. В ситуацію навіть втрутилися правоохоронці.

- Думаю, будуть затягувати справу. Не буде нині суду. - немов дивлячись у воду, зауважив за кілька хвилин до слухання один із потерпілих. - Сволочі. Люди останні гроші вклали, а вони ховаються. Там де великі гроші - там все вирішується як треба.

Слова чоловіка підтвердилися уже в перші хвилини, коли суддя перевіряв присутність обвинувачених, їхніх захисників, прокурорів та потерпілих. У списку були усі, окрім адвокатів двох відповідачів. Відповідно суддя оголосив, про те, що переносить розгляд справи на 10.00 5 вересня. Разом із тим зауважив, що такі дії захисників — неприпустимі.

- Якщо до 22 числа не буде документального пояснення відсутності захисників, стоятиме питання щодо відводу захисників, - оголосив суддя у справі Тарас Багрій.

Майже двом десяткам потерпілих в залі такі новини дуже не сподобалися. Люди гучно вимагали продовження розгляду справи. Ще більше вони “завелися”, коли захисник Щепановського таки з’явився (уже після того, як суддя оголосив нову дату слухання — прим. ред).

- Та як? Вони ходити не будуть, а ви переносити весь час будете? Нині одного нема, завтра іншого. Потім ще щось — так безкінечно судити можна, - пролунало від одного з потерпілих.

Деякі з людей, були ще більш “прямі” у своїх висловлюваннях. За це чули зауваження і від судді, і від прокурорів, і від правоохоронців.

- Пропив, прогуляв, купив жінці машину! І все за людські гроші! То як то так - ви мені скажіть? Га? - майже криком звертався до судді один з учасників розгляду.

До чоловіка навіть підступили правоохоронці, бо він та ще декілька осіб почали наближатися до судді, який уже йшов з зали, та підсудного, якого ще не вивів конвой.

- Без рук. Без рук, шановний, - так відреагував на підступи міліції чоловік. - Ви повинні захищати права людей, а не ось цього ... (вказуючи на підсудного — прим. ред.). Я законослухняна людина.

Коли суддя залишив залу, а підсудного вивели — люди втихомирилися та швидко розійшлися. Проте у коридорі, як почув кореспондент, продовжували обговорювати ситуацію. Лунали серед іншого й фрази на кшталт: “Якщо подібне буде і в вересні, то добром все не закінчиться”.

Нагадаємо, перше слухання у справі “Будівельника” відбулося 21 липня. Звинувачують підприємство та причетних осіб в багатомільйонних будівельних аферах, від котрих постраждали тисячі тернополян.

Сьогодні в Тернополі суд над З.Щепановським не відбувся, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...