• Головна
  • По Тернополю ходять озброєні дезертири з батальйону «Айдар»?
14:00, 17 січня 2015 р.

По Тернополю ходять озброєні дезертири з батальйону «Айдар»?

Заступник командира батальйону територіальної оборони “Айдар” Євген Пташник повідомив про дезертирство деяких бійців цього військового формування. 

Про це він заявив у ефірі Еспресо.TV.

“Йде перевірка, йде робота з формування нового штату батальйону, йде очищення батальйону від осіб, які потрапили туди різними шляхами. Дуже багато туди потрапило так званих “тітушек”, які прийшли для того, щоб отримати зброю і грабувати населення, а не для того, щоб воювати і захищати країну. Таких ми будемо позбуватися”, – заявив Євген Пташник.

За його словами, під час формування батальйону командири не встигли якісно підібрати особовий склад, бо через інтенсивні бойові дії на це не було часу.

“Батальйон формувався в травні, коли сепаратисти почали наступ, і ми потім практично не виходили з бойових дій, але робили все, що в наших силах”, – сказав заступник командира.

“І зараз ось “чистимо”. Близько 30% почистили, але частина людей, які перебувають зараз у Києві, іноді зі зброєю, втекли. І блокують Міноборони, ходять не тільки по Києву, але і Тернополю. Звідусіль надходить інформація, що бійці “Айдару” скоюють злочини. По кожному випадку ведуться розслідування”, – розповів Євген Пташник.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #"Айдар" #дезертири #зброя
ТОП новини
Без повістки і запрошення: українців змусять самостійно йти в ТЦК – з'явитись обов'язково
"ТЦК підуть по чоловіків у конкретні місця, повістки стануть несподіванкою для людей певних категорій": мобілізація, штрафи
"Ці 2 категорії українців терміново шукає ТЦК в нових місцях, до червня не призвуть 10 груп чоловіків": мобілізація, повістки
"ТЦК збирається призвати ці групи населення, названо вік та інші ознаки чоловіків": їх чекають повістки, штрафи і мобілізація
Оголошення
live comments feed...