• Головна
  • Озброєні люди захопили дитячий табір на Тернопільщині
09:18, 19 серпня 2011 р.

Озброєні люди захопили дитячий табір на Тернопільщині

Поки біля півтори сотні тернопільських дітей снідали – на території відпочинкового табору бігали озброєні люди, - повідомляє За Збручем. -  Інцидент стався 11 серпня на території закладу «Лісова пісня», що у Борщівському районі. На той час там відпочивало півтори сотні тернопільських дітей.

Про це вчора на сесії облради розповіла начальник управління у справах сім’ї та молоді Наталя Найчук.

– Через дві години після так званого захоплення кабінету директора і території табору, я була на місці. Хочу сказати, що це не контрольований процес і, на жаль, в Україні, бо в світі таких фактів певно не має, є люди, які не гребують нічим. Навіть дитячими оздоровчими закладами і дітьми в період літнього оздоровлення і відпочинку. Тому цим фактом зараз займаються і органи прокуратури, і Служби безпеки, і управління внутрішніх справ. Юристи з’ясовують, яким чином ліквідувати всі незаконні рішення судів і рішення відновленої «Сільгоспздравниці», які безпідставно призначають своїх директорів з правом розпоряджатися майном, до якого вони не долучилися. Жодної цеглини у цьому оздоровчому закладі власника – «Сільгоспздравниці» –  немає, – наголосила керівник управління.

За словами Наталі Найчук, у цей час в таборі перебувало 148 дітей, які оздоровлювались там за кошти обласного бюджету. На щастя, вони не були свідками тих подій.

– Враховуючи, що це була рання пора, діти були в їдальні. Хто знає територію розміщення «Лісової пісні», то кабінет директора знаходиться фактично при в’їзді в оздоровчий заклад, а їдальня трохи далі. Тому дітей при цьому захопленні не було, ніхто цього не бачив. Але були працівники табору, – зауважила чиновниця.

Водночас на уточнююче запитання голови облради Олексія Кайди, чи були на території «Лісової пісні» озброєні люди, коли там знаходились діти, Наталя Найчук відповіла ствердно.

Чому на території табору відпочинку, коли там були діти, бігали озброєні люди, депутати запитали у заступника начальника обласної міліції Василя Облещука.

– Коли інформація поступила в обласне управління, на місце виїхали співробітники «Беркуту». Новопризначеного директора, який приїхав, ми запросили в райвідділ, перевірили у нього документи, а в таборі виставили свою охорону. Двоє працівників міліції цілодобово там чергують. На сьогоднішній день попередній директор Шеремета при посаді і даний конфлікт ліквідований. Дане питання більше розглядалося в обласній адміністрації. Була створена робоча група. Теж принципова оцінка з цього приводу була дана і головою ОДА, – проінформував міліціонер.

Василь Облещук також підтвердив, що у так званого нового керівника «Лісової пісні» у паспорті значилась Дніпропетровська прописка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...