• Головна
  • Всесвітня акція обіймів заполонила Тернопіль (фото)
20:30, 21 січня 2015 р.

Всесвітня акція обіймів заполонила Тернопіль (фото)

Близько 30 молодих активістів з громадської організації «Твоя ініціатива» зіграли своїми обіймами більше сотні тернополян.

На Театральному майдані міста учасники флешмобу  тримали плакати з різноманітними написами, суть яких зводилася до одного : давайте обійматися! Саме це і пропонували  учасники заходу всім перехожим.

«Дивлячись на сьогоднішню погоду люди дуже раді нашим обіймам. Кожен, до кого ми б не підійшли, з радістю обіймається. Видно якраз цього людям нині не вистачає. Приємно, що не зважаючи на поспіх, перехожі   зупиняються на хвилинку, аби обійнятись», - розповідає Тернополянам член ГО «Троя ініціатива» Гай Віолета.

Особливо акцію обіймів підтримало старше покоління. Вони обіймались зі всіма учасниками акції, бо впевнені, що саме обійми додають здоров’я.

 «Обніматись потрібно щодня, адже це покращує здоров’я», - розповідає тернополянка та мимовільна учасниця акції пані Ганна. 

Всесвітня акція обіймів заполонила Тернопіль (фото) (фото) - фото 1Всесвітня акція обіймів заполонила Тернопіль (фото) (фото) - фото 1Всесвітня акція обіймів заполонила Тернопіль (фото) (фото) - фото 1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #День обіймів
Оголошення
live comments feed...