• Головна
  • У ВАТ “Тернопільобленерго” за пів року – більше ста звернень
18:15, 19 серпня 2011 р.

У ВАТ “Тернопільобленерго” за пів року – більше ста звернень

За перше півріччя 2011р. Інформаційно-консультаційному центрі ВАТ “Тернопільобленерго” зареєстровано 118 звернень споживачів електричної енергії, залагоджено деякі конфліктні ситуації між абонентами та структурними підрозділами енергопостачальної компанії.

Як повідомила начальник Інформаційно-консультаційного центру Тетяна Гудошник, за цей же період  часу, І півріччя 2010р., в ІКЦ було зареєстровано лише 31 звернення споживачів.

В результаті суттєво на 20% зменшилась кількість письмових звернень і скарг по питаннях, що стосуються роботи структурних підрозділів ВАТ “Тернопільобленерго”, як до органів виконавчої влади, НКРЕ, Держенергонагляду, так і безпосередньо до енергопостачальної компанії.

Довідки і консультації надаються заявникам відразу, а по вирішенню спірних питань, які вимагають втручання керівників структурних підрозділів, працівники ІКЦ самі повідомляють абонентів про прийняті рішення.

Основні питання, з якими звертаються абоненти в інформаційно-консультаційний центр це:

-         розрахунки за спожиту електричну енергію, застосування тарифів та надання пільг для населення – 263 звернення.

-         надійності та якості електропостачання – 27 звернень.

Значна частина звернень стосується встановлення, ремонту або заміні приладів обліку.

“Ми неодноразово роз'яснюємо абонентам, що у разі виявлення зовнішнього пошкодження лічильника електричної енергії, зриву пломби або його несправності в роботі, необхідно негайно повідомити в район електричних мереж, – пояснює Тетяна Гудошник. – Відповідальність за збереження приладів обліку, встановлених у квартирі, на інших об’єктах абонента та пломб на них, несе споживач.”

 

Відділ по роботі з громадськістю ВАТ Тернопліьобленерго

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Шалений снігопад накриє ці області України в кінці березня, холод суне в цілий регіон": синоптики про сніг
"Жахливий снігопад накриє Україну з лютою силою, потужна гроза хлине на ці області": синоптики про холод у березні
"Долар готує неприємний сюрприз?": фахівці пояснили, чого чекати від курсу валют найближчим часом
"Долар здивував усіх українців, ніхто не чекав такого від курсу валют": з'явився прогноз, до чого готуватися в обмінниках
Оголошення
live comments feed...