• Головна
  • Тернопільський водій не бачив перешкод...
19:52, 20 серпня 2011 р.

Тернопільський водій не бачив перешкод...

Через зачинені ворота виїхати з території садового товариства "Ювілейне" намагався водій “Опеля” сьогодні, 20 серпня, - повідомляє 20 хвилин.- Металева конструкції витримали сильний удар, однак весь перед автомобіля через це зім’явся, навіть бетонна опора воріт похилилася.

Про аварію телефоном у редакцію відразу повідомив читач, який назвався Андрієм. Очевидець обурювався, мовляв, якби водій вискочив на дорогу чи тротуар, то наробив би великої біди. Як розповіли нам уже на місці сусіди водія-дачника, чоловік у компанії з іншим перед цим сидів біля дачного будиночка.

- Сиділи чоловіки там, відпочивали, - розповідає дачник пан Володимир (прізвище просив не вказувати – прим. ред.). - Я біля того будиночка проходив, але із ними не сидів. Потім повертаюся, а машина - вже у воротах. Я особисто не бачив чи випивав той водій, чи ні, але виглядав він начебто цілком адекватно. Не був схожий на п’яного.

Дачники, з якими спілкувався кореспондент, дивувалися, як таке могло трапитися? Люди казали, що виїхати там з території - вкрай просто.

- Є два варіанти — або чоловік п’яний був, або йому зле стало, - припускає пан Володимир. - Але добре, що ті ворота витримали. Якби протаранив їх, то міг би на дорогу вискочити. А тоді і до чогось серйознішого - недалеко.

Як повідомили працівники ДАІ, які виїхали на місце події, чоловіка вони відразу забрали у лікарню, щоб провести медекспертизу. Правоохоронці повинні визначити рівень алкоголю в його крові, аби зробити висновок про причину аварії.

Тернопільський водій не бачив перешкод..., фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...