![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
12:30, 23 січня 2015 р.
На Тернопільщині у річці шукають зниклого чоловіка (ФОТО)
22 січня о 15:30 до Бучацьких рятувальників звернулись працівники міліції за допомогою в пошуках 49-річного жителя села Заривинці Бучацького району зниклого 21 січня.
Повідомлялось, що останній раз чоловік бачили біля мосту через річку Стрипа, тож однією з версій причин зникнення стала підозра про його утоплення.
До місця події прибув особовий склад 9-ї державної пожежно-рятувальної частини та Бучацького районного відділу Управління ДСНС України у Тернопільській області у кількості 11 чоловік.
Рятувальники долучились до пошуково-рятувальних робіт допомагаючи працівникам УМВС та місцевому населенню у пошуках зниклого. Одягнувши водонепроникні комбінезони вони, озброївшись баграми та довгими жердинами, вбрід та за допомогою човна, обстежили 2500 м.кв дна та близько 1 км плеса річки Стрипа в районі сіл Заривинці та Рукомиш Бучацького району. Місцевими мешканцями та працівниками міліції обстежену прилеглу територію.
22 січня виявити зниклу особу не вдалося, пошуково-рятувальні роботи тривають.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
10:48, 23 липня
16:50, 16 липня
live comments feed...