Тернополяни з шостої години ранку займають черги, щоб отримати шенгенську візу

У Тернополі, щоб отримати шенгенську візу, людям доводиться вистоювати вже не одну, а дві черги.

Тепер перш, ніж здати свої документи до візового центру, потрібно оплатити вартість візи до банківського відділення. А таких є лише два. То ж, щоб впоратись із документами за день, люди змушені шикуватись у черги ще вдосвіта, передає телеканал ZIK.

Багато хто приїхав до Тернополя із віддалених куточків області. Усі втомлені, але попри холод, налаштовані стояти хоч увесь день.

 Пані Тетяна, щоб дістатися до Тернополя, подолала майже 150 кілометрів. З електрички – одразу до банку.

«Ми думали, що тут черга не така велика. Бо, коли приїжджали у перші дні після свят, то стояло лише людей десять-дванадцять», – зізнається Тетяна.

Такого ажіотажу не очікували і в самому банківському відділенні. «Ми приходимо на роботу о півдев‘ятої ранку і вже бачимо чергу зі 100-150 людей», – розповідає начальник відділення банку Віталій Шило.

Така ситуація триває з середини грудня. До того часу, щоб оплатити вартість шенгенської візи, люди, як і в інших областях, йшли до візового центру. Але вже місяць, як процедуру перевели до банківських відділень. Причому тільки до двох. Щоб черги зменшились, у банку навіть облаштовували додаткові каси, та ситуація не змінилася.

«Надати послуги одночасно 150-200 особам фізично неможливо. Навіть, якщо в нас буде п‘ять, десять кас, усе одно буде черга», – зазначає Віталій Шило. Тим часом, у візовому центрі журналістам не захотіли пояснювати, чому у них більше не можна здійснити оплату. Як і не розповіли, чи в майбутньому змінять цю процедуру.

Тернополяни черги шенгенська віза
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі